cami inşaat firmaları
cami alüminyum kaplama ustaları
cami kurşun kaplama ustaları
cami kubbe kaplama ustaları
cami inşaatı yapan ustalar

CAMİ BAKIR KAPLAMA

Sadece Cami yapıları ve inşaatı üzerine faaliyet gösteren firmamız, Cami Bakır Kaplama alanında yoğun bir şekilde Ar-Ge çalışması yürütmektedir. Firmamızın ürünleri sadece Cami Bakır Kaplamaya yönelik özel olarak tasarlanmış olup birbirleriyle uyumlu oluşan geniş bir portföye sahiptir.
Firmamız Türkiye’de hiçbir firmanın ve ustanın bilmediği Osmanlı’dan kalan Cami Düzenlerini Analiz ederek Cami Kubbe yapılarına göre çeşitli alternatifler sunmaktadır.
Şimşek yapı Dekorasyon olarak Cami Bakır kaplama Ustası veya Cami Bakır Kaplama Firmaları Arıyorsanız, Sizlere Profesyonel ekibimiz ve Referanslarımız ücretsiz saha araştırması ve proje tekliflerimizle hizmetinizdeyiz.

cami kubbe kaplama firmaları

CAMİ KUBBE KAPLAMA

13 yıllık deneyimimiz ve işçilik garantimiz ile Alüminyum kaplama alanında sizlere yaz kış demeden cami restorasyon, kaplama, iç dekorasyon ve ses sistemlerinde de profesyonel hizmet sunmaktayız.

CAMİ KURSUN KAPLAMA

Suya ve kara, soğuk hava koşullarına dayanıklılığıyla, bu kaplama yöntemi maddi olarak diğer kaplama türlerinden daha kullanışlı olması, kolay işlenmesi (bükülmesi) sayesinde  en çok tercih edilen hizmetlerden birisi.
cami alüminyum kaplama firmaları

CAMİ ALUMİNYUM KAPLAMA

Camii Kubbelerine Alüminyum Şatışı ve Kaplama işlerini, konusunda deneyimli uzman ekibimizle en kaliteli şekilde yapmaktayız.

Camii kubbe kaplama işi yapanlar olarak tüm ülke genelinde sizlere hizmet vermekteyiz.

CAMİ BAKIR KAPLAMA

Cami Bakır Kaplama sektöründe deneyimli uzman kadromuz ve ülke genelindeki referanslarımızla gururluyuz.

İyi Bir projenin emin ellerden çıktığına inandık ve Türkiye’nin en deneyimli bakır ustalarıyla çalışmaktayız.

CAMİ VİTRAY SANATI

Firmamızda; desenli cam, desenli kumlu cam,  Kurşun Vitray, Boyama Vitray, Mozaik Vitray, Yapıştırma Vitray, Bizote Vitray, Kum Oyma Çalışmalarının yanı sıra, dekoratif ayna, oyma ayna, cam yönlendirme, cam tabelaları gibi sanatsal cam ürünleri konusunda hizmet verilmektedir.
cami inşaatı

CAMİ İNSAATI

Cami İnşaat projelerinizde Şimşek Yapı dekorasyon farkıyla projesinden yer tahsisine tüm ihtiyaçlarınıza tek bir elden ful teslimat garantisiyle teslim ediyoruz.

Her Alanda bulunan uzmanlarımızla Hizmetinizdeyiz.