KURUMSAL

Şimşek Kubbe Kaplama olarak sizlere alanında profesyonel ekibimizle dünyanın her yerinde tarihi türbe, şadırvan, çeşme, medrese ve cami bakım ve onarım alanında hizmet veriyoruz.Kurulduğu günden bu yana inşaat Sektörünün dinamiklerini belirleyen ve Cami İnşaatı alanında Sektöre Yön Veren Konuma Gelmemizin Gururunu Yaşıyoruz.

Şimşek Kubbe Kaplama politikasının amacı; Güçlü altyapısıyla ve tecrübesi ile Minare ve Kubbe işlemlerinde sektörel gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri takip ederek, müşterilerimize dünya standartlarında kaliteli hizmet vermek, kurumsal gelişmeyi sağlamak amacıyla Şimşek Kubbe Kaplama’nın istikrarlı büyümesi ve alanında sunacağı hizmet anlayışında “kalite”yi kılavuz edinmek ve kalite düzeyini gelişen teknoloji doğrultusunda arttırmaktır. Minare ve Kubbe yapımında Yurtiçi ve Yurtdışı hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek, etkin ve hızlı bir biçimde her zaman en iyi hizmeti sunmaktır.

01. ŞİRKET GEÇMİŞİ

Meslek hayatında 12. yılını geride bırakan deneyimli uzman ekibimizle şadırvan, çeşme, cami bakım, ve onarmada hizmet vermekteyiz kubbe kaplama hizmetleri vermekteyiz. Şimşek Yapı Dekorasyon Güvencesi ile müşteri memnuniyetini ele alıp hertürlü bakım onarım ce cami inşaatı olmak üzere tamamen cami inşaatı hizmetide vermekteyiz.

02. MİSYONUMUZ

Gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede üretim yapmak, modern ve estetik yaşam alanları yaratmak,Son teknolojileri projelerine entegre etmek, Dünya Standartlarında güvenli yaşam alanları oluşturmak.

03. VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı yaklaşımıyla inşaat sektöründe zirveyi hedefleyen, tüm yenilikleri takip ederek günümüzün olduğu kadar geleceğin de ihtiyaçlarına uygun projeler üreterek modern bir hayat tarzı oluşturmak.
0
TOPLAM PROJE
0
CAMİ İNŞAATI
0
YAPI DEKORASYON
0
TAMİR VE BAKIM